БРАЗИЛЬСЬКЕ ДЖИУ ДЖИТСУ

ЩО ТАКЕ БДД (БЖЖ)

Бразильське Джиу-Джитсу (дзюдзюцу) — це бойове і спортивне єдиноборство, що акцентується на боротьбі, а особливо на боротьбі на землі (партер). Цей вид спорту походить від кодоканівського дзюдо початку минулого століття. Дзюдо в ті часи тільки сформувалося у систему, засновану на численних старих школах (рю) японського джиу-джитсу.

В основі БДД лежить ідея, що людина невеликої комплекції і сили може успішно захиститися від більшого та сильнішого противника. Цього можна досягнути, використовуючи принцип важеля і застосовуючи больові техніки та техніки удушення.

БДД може практикуватися як система самозахисту, спортивне єдиноборство (в кейко ГІ і БЕЗ кейко ГІ), або як розділ підготовки до змагань зі змішаних бойових мистецтв (MMA).

Основну роль в тренувальному процесі в БДД грають спаринги — реальна боротьба з противником.

З 1994 року розвитком бразильського джиу-джитсу, а також підготовкою і проведенням змагань із цього виду єдиноборств, займається Міжнародна федерація бразильського джиу-джитсу (International Brazilian Jiu-Jitsu Federation; скор. — IBJJF).
Федерація проводить змагання за першість із бразильського джиу-джитсу на регіональному, континентальному і світовому рівні.

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ТРЕНУВАНЬ
Мати бажання та записатись на перше пробне тренування аби побачити все на власні очі

Для початку вам достатньо прийти у форматі No Gi — штани, шорти та рашгард.
Прослідкуйте аби на вашому одязі не було об’ємних застібок, блискавок, кишень та інших елементів, за які можна зачепитись чи поранитись. Також необхідно буде зняти усі девайси та прекраси. У кращому випадку ви ризикуєте їх зламати. У гіршому — травмувати себе або противника/партнера.